pirkėjų atsiliepimai

Ana, SKYLUM 2 etapo butų pirkėja, investuotoja

Investuotoja, nekilnojamojo turto žinovė Ana, įsigijusi jau ne vieną butą SKYLUM projekte, dalinasi įžvalgomis, kodėl pasirinko būtent šį projektą:  

Rinkdamasi nekilnojamo turto objektus investicijai, didelį dėmesį skiriu ilgalaikei projekto kuriamai vertei ir jo atsiperkamumui. Ypač svarbūs trys pagrindiniai kriterijai, užtikrinantys būsto likvidumą ir jo vertės augimą ateityje – tai projekto kokybė, strategiškai patogi lokacija ir patikimas plėtotojas. 

Rinkdamasi konkretų naujos statybos projektą Vilniuje, pirmiausia atkreipiau dėmesį į itin patogią OMBERG GROUP vystomo SKYLUM projekto lokaciją. Jis statomas viename sparčiausiai pastaraisias metais besivystančių Vilniaus mikrorajonų – Viršuliškėse, šalia Spaudos rūmų. Ši vieta suteikia patogų ir greitą susisiekimą bet kuria miesto kryptimi Vakariniu aplinkkeliu, Laisvės prospektu ar Pilaitės prospektu bei sąlygoja būsimą turto vertės augimą.

Taip pat mano dėmesį patraukė ir ambicinga, moderni SKYLUM pastatų architektūra. Pradžioje buvo sunku patikėti, kad vizualizacijose pateikiamos sudėtingos stiklo ir metalo konstrukcijos bus sėkmingai pritaikytos gyvenamajame projekte. Vis dėlto, kai pamačiau, kaip šie sprendimai įgyvendinami pirmajame projekto SKYLUM etape, abejonių neliko – nors idėja ambicinga, bet įgyvendinama, kai darbus atlieka profesionalai.

Su projekto plėtotoju OMBERG GROUP esu pažįstama jau seniai – prieš kurį laiką įsigijau būstą projekte „Viršuliškių stogai“ ir tęsdama šią pažintį projekte SKYLUM esu rami dėl įsigyto būsto kokybės.

Rekomenduoju projektą SKYLUM visiems, ieškantiems protingos ilgalaikės investicijos, o taip pat ir tiems, kurie ieško sau išskirtinio būsto strategiškai patogioje miesto vietoje.“

 

Domina butai gyvenimui arba investicijai? Susisiekite:

 

    SIŲSTI